Ortopedie KuGa

Ortopedie KuGa
nám. Přerovského povstání 2803/1Přerov I - Město
+420 773 196 658info@ortopediekuga.cz
Ordinační dobaod 6. ledna 2022
Nacházíme se v prostorách
polikliniky MENS

O nás

Staráme se o vás v této sestavě

MUDr. Peter Gálóczy

Studium lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně ukončil v roce 2009. 

Atestace v oboru ortopedie a traumatologie končetin získal v roce 2015.

Ortopedicko-traumatologickou praxi začal v Nemocnici Liptovský Mikuláš. Následně se vrátil do ČR, kde pokračoval v získávaní praxe a zkušeností v Nemocnici Šumperk (5 let) a Nemocnici Orlová (2 roky). Absolvoval krátkodobé praxe v Nemocnici na Bulovce, v nemocnici Motol, v Nemocnici Margate (Anglie), ATLS kurz v Hradci Králové, ultrazvukové kurzy v Praze (vývojové vady dětských kyčlí), v Brně (měkké tkáně v ortopedií), artroskopické kurzy v Mnichově (zaměřené na ramenní a kolenní kloub). Svoje dovedností doplňoval a pravidelně i nadále doplňuje na různých odborných konferencích a vzdělávacích akcích nejen v České a Slovenské republice, ale i na mezinárodních úrovních.  

V současné době pracuje, operuje a spolupracuje mimo jiné i na klinice jednodenní ortopedie CZ Clinic Prostějov (www.czclinic.eu) a v Nemocnici Šternberk. Působí rovněž v ambulantní péči v Šumperku, Prostějově, Rýmařově a nyní i v Přerově.

Zaměřuje se především na onemocnění a traumata kolenního a ramenního kloubu, sportovní traumatologií včetně operativy a ortopedií obecně.

MUDr. Milan Kučera

Po vystudování lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně začal svoji profesionální kariéru jako lékař na ortopedicko-traumatologickém oddělení nemocnice Orlová. Po pěti letém působení v Orlové se rozhodl přestěhovat do Anglie s cílem rozšiřování zkušeností a dovedností. Od roku 2014 tedy působí v nemocnici Queen Elizabeth the Queen Mother Hospital v Margate, v hrabství Kent. Pracoval postupně na pozicích Clinical Fellow, Specialty Doctor a Consultant Trauma and Orthopaedic Surgeon.

V roce 2016 atestoval v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí.

Dovednosti a znalosti doplňoval absolvováním nejen českých, ale také mnohých mezinárodních konferencí a kurzů v Anglii, Německu, Holandsku, Švýcarsku a Rakousku. Zaměřuje se především na onemocnění a traumata ruky, kolenního a ramenního kloubu. Absolvoval vzdělávací kurikulum sonografie pohybového aparátu a ultrazvukový přístroj v diagnosticko-terapeutickém procesu hojně využívá.

Volný čas nejraději tráví na výletech se svou rodinou a ve společnosti přátel.

MUDr. Tomáš Petrů

Studium na Lékařské fakultě Univerzity Palackého Olomouc úspěšně ukončil v roce 2014. Po studiu začal pracovat na ortopedicko-traumatologickém oddělení nemocnice Prostějov, kde dodnes působí.

V roce 2020 získal atestaci v oboru ortopedie a traumatologie pohybového aparátu.

Specializuje se na sportovní ortopedii a traumatologii.

Veronika Tomková

Vystudovala střední zdravotnickou školu v Přerově. Po studiu pracovala po dobu 2 let na interním oddělení v nemocnici Přerov. Následně působila 4 roky v ortopedické ambulanci MUDr. Vladimíra Eitlera a plynule pokračuje v ambulanci Ortopedie KuGa.

pondělí07:00 - 12:00, 12:30 - 15:00
úterý08:00 - 12:00
středa08:00 - 12:00
čtvrtek07:00 - 12:00, 12:30 - 18:00
pátek07:30 - 11:30
sobotazavřeno
nedělezavřeno
nám. Přerovského povstání 2803
Přerov I - Město
75002 Přerov

IČ 29453488
IČZ 92287000